Wydarzenie

Ikona BIP Ikona Portal Pracownika Strefa Sztygara Ikona rodo Ikona Grupa JSW Ikona Praca Linkedin Vimeo

Wręczenie nagród w konkursie plastycznym pt. "Mój Tatuś/Moja Mamusia pracuje bezpiecznie"

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami ostatnim ciekawym wydarzeniem w naszym przedsiębiorstwie. W minioną sobotę wraz z naszymi pracownikami i ich dziećmi celebrowaliśmy rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. "Mój Tatuś/Moja Mamusia pracuje bezpiecznie", który został zorganizowany w ramach projektu wspierającego propagowanie zasad BHP w pracy

pt. "Bezpieczny PBSz". Konkurs ten był jednym z elementów tej inicjatywy.

Dzieci naszych pracowników bazując na swojej twórczej wyobraźni zostały poproszone o przedstawienie swojej wizji bezpiecznej pracy  w formie plakatu. Celem konkursu było przede wszystkim szerzenie dobrych praktyk  i zachęcenie rodziców do przestrzegania zasad  bezpieczeństwa w swojej pracy. Co cieszy - nie było tylko wydarzenie firmowe, ale także rodzinne, pełne kreatywności i inspiracji. Nasze dzieci, uzbrojone w pędzle, kolorowe farby i kredki stworzyły niesamowite prace plastyczne, które chwytają za serca ale też są dobitnym przypomnieniem o tym, co mamy najcenniejsze - życie.

Pragniemy zatem serdecznie podziękować rodzicom za wsparcie i zaangażowanie dzieci do udziału w konkursie. Wasze pociechy włożyły w swoje prace mnóstwo serca, co aż bije z każdej nadesłanej, konkursowej pracy. Wasza duma i uśmiechy dzieci były dla nas najcenniejszą nagrodą.

Chcielibyśmy również w tym miejscu serdecznie podziękować wszystkim pracownikom zaangażowanym w organizację tego wyjątkowego dnia. Wasze starania sprawiły, że konkurs był niezapomniany. Dziękujemy za poświęcony czas, za pomysły, za poprowadzenie spotkania i za dbałość o każdy detal. To również dzięki Wam ten dzień był tak udany!

Mamy nadzieję, że tego typu wydarzenia staną się integralną częścią naszej firmy. Inspirujące spotkania, które integrują naszą pracowniczą społeczność i pozwalają nam dzielić się radością z naszymi najbliższymi, są nieocenione.

Na koniec, chcemy wszystkim przypomnieć o ważności przestrzegania zasad BHP w codziennej pracy. Bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników są dla nas priorytetem. Dbamy o to nie tylko na co dzień, ale dodatkowo poprzez takie inicjatywy, które integrują naszą firmową rodzinę.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział, zaangażowanie i twórczą energię! Jesteśmy dumni z naszej społeczności i czekamy
z niecierpliwością na kolejne wspólne chwile.

Inne aktualności

Więcej aktualności